Kontroverzná šou Svadba na prvý pohľad priniesla na obrazovky okrem úplne neznámych ľudí aj tváre, ktoré už s kamerami skúsenosti majú. Kým napríklad adept na lásku Braňo účinkoval pred dvomi rokmi v šou Take Me Out, Júlia sa venuje kariére YouTuberky. Vo svetle reflektorov sa však kedysi chcela zviditeľniť  tiež posledná nevesta Lucia, i keď ona mala ambície preraziť v trochu iných vodách – v po*ne. To, samozrejme, neobišlo ani Luckinho potenciálneho manžela Ivana. Čo hovorí na čiernu minulosť svojej vyvolenej?

Po odvysielaní tretej časti televíznej zoznamky Svadba na prvý pohľad sa o neveste Lucii začali vynárať informácie, na ktoré v súčasnosti pyšná nie je. Viacerí, najmä páni, v plavovláske spoznali slečnu, v minulosti sa uchádzajúcu o prácu v po*no priemysle.

svadba na prvy pohlad

Sociálnymi sieťami sa tak začali šíriť rôzne obrázky z péčkového kastingu, kde baby inštruktorka plávania neprezradila len chúlostivé veci z najintímnejšieho života, ale predviedla aj úplne nahé telo a dokonca si to priamo pred kamerami rozdala s neznámym mužom. I keď bola v tom čase 22-ročná dievčina zadaná. ,,Vzrušuje ma, keď na neho príde výstrek a vtedy aj ja som, ako keby spokojná,” znie útržok z videa, ktoré na Luciu vôbec nevrhá dobré svetlo.

Niekoľko minútový záznam neobišiel ani sympatického ženícha Ivana, u ktorého si zrejme plavovláska body na svoju stranu nezískala. Napriek tomu, že je vraj 39-ročný podnikateľ chápavý, po*no potenciálnej nevesty musel predýchavať. „Keď som sa to dozvedel, samozrejme, že to mnou poriadne otriaslo. Bolo to dosť aj na mňa,” prezradi Novému Času.

 „Potreboval som čas na to, aby som to strávil a zistil, ako to presne bolo. Lucia je veľmi sympatická žena a aj napriek tomu, že to bolo pre mňa šokujúce, rozhodol som sa, že to s ňou skúsim. Jej minulosť ostala pre mňa minulosťou,“ doplnil Ivan, ktorý svojimi slovami dokázal, že je nielen veľmi tolerantný, ale dokonca naznačil, že sa jeho vzťah s televíznou kráskou prekvapivo vyvíja dobrým smerom. Na základe doposiaľ zverejnených ukážok sa totiž zdalo, že si dvojica nebola veľmi po chuti.

„V mojej hlave sa toho odohrávalo veľa. Nebol to zrovna môj typ. Prečo zrovna s ním ma spojila tá veda,” šomrela si po pod nos Lucia, keď prvýkrát zbadala muža v obleku. „Zatiaľ to nie je úplne podľa mojich predstáv alebo ako by som chcel,“ znela reakcia Ivana na odborníkmi vybranú nevestu. Ako napokon ich svadba dopadne, uvidíme vo štvrtok večer na Markíze.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Svadba na prvý pohľad Lucia a Ivan

Zdroj: Nový čas | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, TV Markíza, re*tube.com