Experti na vzťahy spojili v šou Svadba na prvý pohľad aj Veroniku a Adama, ktorí si okamžite padli do oka. A niet sa čomu čudovať, obaja sú veľmi atraktívni a sympatickí mladí ľudia – ak by sa teda jeden druhému nepáčili, bolo by to naozaj zvláštne.

25-ročný ženích Adam na adresu svojej nevesty, ktorú po prvýkrát videl až pred „oltárom“, komplimentmi nešetril. Hneď, ako ju zbadal kráčať oproti v nádherných svadobných šatách, bolo viditeľné, že mu očká žiaria šťastím. Spokojnosť s Veronikou spomenul hneď niekoľkokrát, pričom na rovinu priznal aj to, že ho krásna blondínka veľmi priťahuje. A to vo veľký večer ešte nevedel, akým telom jeho manželka disponuje.

Veronika sa živí ako osobná fintness trénerka, a tak jej profil na Instagrame hýri fotkami, na ktorých možno obdivovať jej parádne krivky. Očarujúca tvár s holywoodskym úsmevom a milá povaha ambicióznej kočky teda nie sú to jediné, čo Adam vyhral. Buchtičky na plochom brušku či guľatý zadoček sú preňho rozhodne príjemným bonusom.

Na Instagrame televíznej novomanželky sa nachádza aj snímka jej premeny, ktorou prechádzala od roku 2013 do roku 2017. ,,Nie je to o dokonalosti. Je to o úsilí. A keď vynaložíte toto úsilie každý deň, dôjde k transformácii,“ napísala Veronika ku koláži, ukazujúcej, ako sa jej telo zmenilo počas štyroch rokov tréningov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronikine fotky v bikinách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/ver_fab, tvmarkizaofficial, Markíza.sk,