Nespokojnosť patrí k životu a my ženy sa obzvlášť stále na niečo sťažujeme, najmä čo sa týka zovňajšku. Anastasiiu Pokreshchuk však jej “chybičky krásy” vadili natoľko, že sa s nimi rozhodla zájsť k odborníkom. Kým väčšine ľudí jej súčasná tvár pripomína monštrum, ona je konečne šťastná.

Keď nedopraje matka príroda, stačí vyhľadať šikovných plastických chirurgov, ktorí vedia pridať i ubrať presne tam, kde to potrebujeme. Po svete tak chodí enormné množstvo upravených dám, poriadne sa líšiacich od svojej pôvodnej schránky. Anastasiia Pokreshchuk je však ešte o pár levelov vyššie.

Nakoľko 31-ročná Ukrajinka už od malička snívala o výrazných lícnych kostiach, keď sa dostala k potrebnému obnosu peňazí, nič jej nebránilo v tom, aby konečne vykročila za svojím snom. Dnes sa teda v jej lícach nachádza približne 1800 eur, čo je suma, ktorú slečna minula za hyaulóronové výplne. Tie vraj doslova miluje a pripadala si bez nich ako sivá myš.

Po čase sa dokonca Anastasiia vďaka online kurzu naučila upravovať si líca sama. Lekári však nad ňou zalamujú rukami a žiadajú ju, aby s tým prestala. “Vylepšená” ružovovláska si ale ide svoje, pričom neváha vyhlasovať, že sa mužom jej zovňajšok veľmi páči. A to si podľa vlastných slov enormne užíva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/_just__queen_