O manželskej kríze u Prachařovcov sa polemizuje celé mesiace. Kým spočiatku to vyzeralo na poriadny cirkus, časom fámy okolo rozpadu vzťahu utíchli. Populárny moderátor Jakub však pred pár dňami prekvapil verejnosť ťahom, aký nečakala ani jeho právoplatná manželka Agáta Hanychová – tá si na adresu novej aférky neodpustila pár slov.

Po tom, ako bol porotca šou Česko Slovensko má talent spájaný s kolegyňou Dianou Mórovou, prichádza ďalšia rana. Jakub sa skutočne v súkromí stretáva s inou ženou, avšak je ňou elitná česká modelka Denisa Dvořáková. Dvojica mala byť viackrát prichytená počas večerných prechádzok mestom ruka v ruke či dokonca na spoločnej romantickej večery.

denisa dvorakova

Informácia sa k Agáte dostala rýchlosťou blesku, a tá sa neváhala okamžite vyjadriť. Ak by ste si ale mysleli, že tmavovláska na manželovi nenechá nitku suchú, mýlite sa – modelka je zrejme natoľko zlomená, že sa zmohla len na jediné.

,,Verila som, že sa to medzi nami urovná. Je mi to ľúto,” zdôverila sa skormútená Hanychová. Kráska zároveň na sociálnej sieti napísala strohé ,,Život ide ďalej”, čo je jasným dôkazom toho, že svoje dve deti bude zrejme vychovávať sama. O tom, že rozvod je skutočne na spadnutie, už teda svedčí čoraz viac dôkazov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

agata hanychova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/denisadvorakova, agatahanychova, jakub_prachar