Svetu aktuálne vládne seriál z americkej produkcie televízie HBO s názvom Černobyľ, ktorý zachytáva tragickú udalosť výbuchu atómovej elektrárne z noci 25. na 26. apríla v ukrajinskom meste Pripiať. Aj preto je na tomto mieste zaznamenaný nesmierny nárast počtu turistov, avšak nie každý sa vzhľadom na obrovskú haváriu správa “na návšteve” s úctou.

Napriek tomu, že od jednej z najväčších tragédií ľudstva ubehlo už 33 rokov, presný počet obetí stále nie známy. Isté však je, že černobyľská havária vzala život tisícim ľuďom, pričom v dôsledku nebezpečného žiarenia bol u osôb, ktoré sa nachádzali v blízkosti mesta Pripjať, na 70 rokov od tragédie predpoklaný 2-percentný nárast zvýšenia rakoviny.

V súčasnosti patrí Černobyľ k vyhľadávaným destináciám, odkiaľ si, samozrejme, turisti odnášajú nielen spomienky v hlave, ale aj na fotografiách, s ktorými sa následne delia na sociálnych sieťach. Tie od dievčiny, vystupujúcej pod prezývkou nz.nik, sú však poriadne cez čiaru, na čom sa zhodli mnohí užívatelia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na mieste, ku ktorému by sa malo pristupovať s obrovskou úctou a rešpektom, sa polonahá dievčina vyfotila v provokatívnych pózach. ,,Odíď z tohto mesta a nikdy sa sem nevracaj,” napísal jeden z pobúrených na Instagrame. ,,Ľudia tu zomreli, táto s*ačka je tak neúctivá,” znie ďalšia z viac ako štyri tisíc reakcií. A čo si o tom myslíte vy? Dajte nám taktiež vedieť do komentov na Facebooku!

Slečnine polonahé fotky z Černobyľu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram/nz.nik, wallpapercave.com