Priam neuveriteľný príbeh sa stal 43-ročnej Angličanke Lucinde Allen, ktorá zažila to najlepšie, no zároveň najhoršie milovanie vo svojom živote. Spolu s manželom si užívali veľmi vášnivý styk, no to, čo prišlo potom, jej navždy zmenilo život. 

Žena bola v tom čase v šiestom mesiaci tehotenstva a s manželom si poriadne užívali. Lucinda zažila tak intenzívny orgazmus, že ju takmer stál život. Po vyvrcholení zacítila obrovskú bolesť hlavy, ktorá značila prienik lebečnej tekutiny do mozgu. Následné krvácanie do mozgu jej spôsobilo mŕtvicu a Lucinda ochrnula na polovicu tela.

Po mŕtvici museli nešťastnú ženu udržiavať v umelom spánku a po prebratí sa jej zrútil celý svet. Neskôr priznala, že nebola dostatočne opatrná a tragédií by mohla zabrániť, keby si všímala príznaky. Lucindu začali prenasledovať myšlienky na samovraždu a stratila zmysel života. Po narodení jej dcéry sa však všetko zmenilo, dievčatko bolo zdravá a mamička znova našla dôvod, prečo žiť.

Foto: Pixabay, Facebook, Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.