Vytúženú šťastenu sem tam pokúša každá z nás, no predstavy o rozprávkovej výhre neraz ostávajú iba v našich snoch. Dvojnásobnej mamičke z Británie sa ale podarilo niečo, čomu spočiatku nemohla ani uveriť!

Angličanka menom Vicky Mitchell si v polke augusta za posledné peniaze na online tipérskom účte podala tiket v lotérii, kde sa súťažilo o atraktívne finančné výhry. Na webovej stránke jej ostávalo už len približne 1,6 eur, ktoré akurát postačili na zostavenie jedného tiketu so správnymi číslami.

Keď sa 42-ročná matka dvoch detí v jedno ráno dostala do e-mailovej schránky, ešte so značnou dávkou únavy zahliadla správu z národnej lotérie. Po tom, ako vychystala staršieho syna do práce, sa v ten osudný deň náhle dozvedela, že sa stala víťazkou najvyššej možnej výhry!

Vicky a jej rodina majú obrovský dôvod na radosť, nakoľko im lotériová spoločnosť bude nasledujúcich 30 rokov na účet vyplácať až desaťtisíc libier mesačne. Šokovaná výherkyňa astronomickej čiastky má ale naďalej v pláne pokračovať v bežnom fungovaní života, avšak s tým rozdielom, že si spoločne s najbližšími túži začať plniť všetky veľké sny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: The Sun | Foto: Instagram/topuknews, Twitter.com, Pixabay.com