Mladá Britka Jane Park si v 17-tich podala tiket v hre euromilióny, netušiac, že práve tento počin jej kompletne zmení život. Neplnoletej teenagerke sa podarilo vyhrať milión libier, čo ju zo dňa na deň vystrelilo z domáceho života s rodičmi a sestrou do ríše nekonečných možností. Šesť rokov po veľkolepom dni však plavovláska tvrdí, že víťazstvo neraz ľutuje. Prečo tak silné vyjadrenia?

Jane má dnes 24 rokov a za sebou obdobie, aké si drvivá väčšina populácie nedokáže ani len predstaviť. Keď sa pred rokmi náhle obohatila o milión libier, začala si bezhlavo plniť všetky dievčenské sny.

Jane Park miliony

Okrem niekoľkých plastických úprav vrátane zväčšenia poprsia, nového chrupu či celkovej zmeny imidžu sa kráska uchyľovala k nákupom hriešne drahých doplnkov a luxusných vozidiel. Obdobie plné žúrok, márnotratnosti, ale i stresu si však vyžiadalo krutú daň a mladá boháčka kvôli vypätému spôsobu života prišla o prvé dieťatko.

Jane Park

Postupom času si začala uvedomovať, že v živote existujú omnoho väčšie priority než nabitý bankový účet. ,,Uzrieť pozitívny tehotenský test bolo omnoho vzrušujúcejšie ako vidieť výherné čísla na mojom lotériovom tikete,” Jane sa vyjadrila pre zahraničný magazín Mirror, nakoľko sa jej po smutnom potrate podarilo druhýkrát otehotnieť.

Okrem iného sa blondínka snaží ľuďom vysvetliť, že prehnané nákupy môžu po čase pôsobiť depresívne. ,,Každý si myslí, že kúpa nablýskaného auta je úžasná, ale v skutočnosti ma kúpa detského kočíka naplňovala oveľa viac,” tvrdí milionárka, dodávajúc, že neočakávaný zisk financií ju na čas izoloval od blízkych, narušil jej vzťahy a ona sa napokon cítila osamelo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dnes sa Jane snaží viesť usporiadaný rodinný život a konečne nachádza tie pravé hodnoty. O hojnosť síce núdzu nemá, no tvrdí, že mať po boku milujúceho partnera a vychovávať vytúženého potomka pre ňu predstavuje najväčšie šťastie. ,,Neraz si vravím, že by bolo lepšie, keby som nič nevyhrala”, objasňuje sympatická mamina, veľmi dobre si uvedomujúc význam vlastných slov.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram/janeparkx