V novej českej Zámene manželiek sa divákom predstavila kontroverzná rodinka z Turnova, ktorú do obľúbenej reality šou prihlásila bývala partnerka 48-ročného Mária. Tá sa síce na obrazovkách neukázala, no náhradnej mamičke robil spoločnosť ešte jeden muž. 

Vendy žije v dvojizbovom byte spoločne s 9-mesačným synčekom, spomínaným partnerom Máriom a jeho 3-ročnou dcérkou. Ich kompletnú “rodinku” dopĺňa aj blízky priateľ Zdeněk, ktorý je v ich domácnosti takmer každý deň.

,,Zdeněk k nám chodí z toho dôvodu. že je to taký rodinný príslušník a oni dvaja bez seba neurobia ani krok,” prezradila mamička malého chlapčeka, ktorá má ešte ďalšie 2 deti. Tie však žijú s jej bývalým partnerom a počas natáčania tomu bolo pol roka, čo ich nevidela.

,,On mi opravuje veci, keď sa niečo pokazí. On je šikovný, ja nie som na domáce práce,” prezradil smetiar o svojom kamarátovi, bez ktorého počas Zámeny nevydržal ani deň, a to napriek želaniu náhradnej manželky Káti. Aj stretnutie medzi 8 očami tentoraz prebiehalo v pätici.

S odstupom času túto rodinku kontaktovala televízia Nova, ktorej sa dvojnásobný otecko pochválil s veľkou novinkou. ,,My sme sa presťahovali. A idem sa ženiť! Ja by som ju nevymenil,” uviedol Mário, ktorý dodal, že sa nebráni ani ďalšiemu potomkovi. A Zdeněk? Ten ich aktívne navštevuje aj naďalej. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.sk, novaplus.nova.cz