Svadobný prsteň si žena zo Seattlu dávala vždy na to isté miesto a keď ho tam nenašla, prehľadala celý dom. Zalarmovala aj manžela, ktorý tiež nič nenašiel, dostal však celkom dobrý nápad, kde by sa mohol stratený prsteň nachádzať. 

Jedinou osobou v dome, ktorá mohla prsteň zobrať, bol ich 14- mesačný syn. On im však ešte veľa neprezradí, a tak sa vybrali do nemocnice a urobili mu röntgenový snímok. Ten skutočne ukázal, že v žalúdku ich synčeka sa nachádza svadobný prsteň. Najskôr nevedeli, či sa majú tešiť alebo mať obavy, ako prsteň z detského bruška dostať von.

Nepomohlo ani osemhodinové pozorovanie v nemocnici, a tak sa s informáciou, aby sledovali jeho stolicu po dobu dvoch týždňov, všetci vrátili domov. Netrpezliví rodičia museli čakať niekoľko dní, kedy vyjde prsteň von prirodzeným spôsobom. Predstava, že keď sa to nepodarí, hrozí výber prsteňa operačne, rodičov znepokojovala. Celá rodina bola stále v strehu a kontrolovali každú plienku. Príbeh sa skončil šťastne, keď sa v jeden deň prsteň naozaj objavil. Otecko sa s tým od radosti pochválil aj na sociálnej sieti. :)

svadobny prstenZdroj: Cnn.com