V ženskom svete aktuálne prirodzená krása až tak nefičí. Dôkazom je mnoho slovenských dám, pri ktorých sa nedajú nevšimnúť zväčšené pery či výrazný make-up. Jednou z reprezentantiek takejto vizáže je aj Lucia Sládečková, čo jej dala najnovšie v negatívnom zmysle slova pocítiť jej obdivovateľka.

Kto si Lucid pamätá napríklad ešte z čias, keď líčila v jojkárskej šou Nákupné maniačky, vie, že kráska pôsobila prirodzenejšie než dnes. Komentár v tomto duchu pristál aj pri vizážistkinej fotografii s jej rozkošnou dcérkou Lydkou, ktorú nedávno publikovala na Instagrame.

Lucid kedysi

,,Taká krásna si bola, Lucka, prirodzená… Teraz tie pery a celkovo vyzeráš už viac umelo ako žensky… Ty to naozaj nepotrebuješ, nedaj sa strhnúť týmto trendom umelín,” atraktívnej mamičke sa snažila prehovoriť do duše neznáma žena. Aj keď bol možno jej komentár myslený v dobrom, známej blondínky sa zrejme mierne dotkol.

Lucid kedysi

,,Polemizovanie o ničom… ja som mentálne zdatná a nechodím na pery, len mi to tak drží… a aj napriek názorom budem vždy robiť len to, čo ja uznám za vhodné… fakt ma to nebaví sa obhajovať a vysvetľovať… ďakujem,” ostro zareagovala celebritná make-up artistka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čerstvo zaľúbená plavovláska sa však na margo “nafúknutých” pier vyjadrila i v minulosti, keď naznačila, že ani ona sama nie je s ich veľkosťou stotožnená. ,,Pusu mám strašne dlho pichnutú a bola by som rada, keby už trošku spľasla,” prezradila vo videu, v ktorom líčila svojho mladšieho kolegu Adama, respektíve kolegyňu Slaytiiinu.

Zdroj/Foto: Instagram/lucidstyle_official