Kto by nechcel mať zúbky ako perličky. Clare Clark však na túžbu po ukážkovom chrupe nepekne doplatila. Teraz sa tak svojím príbehom snaží varovať aj ostatných ľudí, ktorí podstupujú rôzne bieliace procedúry.

Clare Clark si zuby bielila niekoľko rokov, pričom za takúto procedúru neváhala minúť aj 600 eur. Sama dokonca priznala, že kvôli hollywoodskemu úsmevu častokrát svojím dvom deťom nedopriala to, po čom túžili, ako napríklad výlety či kino.

Raz však 42-ročná brunetka na Facebooku zbadala reklamu na firmu, ktorá dokázala zuby vybieliť za 60 libier. Preto neváhala a zaujímavú ponuku sa rozhodla okamžite využiť. Okrem toho spoločnosť posielala svoj “vyškolený” personál priamo ku klientom domov. ,,Prišla ku mne žena a dala mi do úst chránič, potom gél a nakoniec pustila svetlo,” vyjadrila sa.

Hoci sa spočiatku zdalo, že všetko, ide ako má – opak bol pravdou. Clare začala z krytu padať vrchná pera, až si ju nakoniec musela držať. Po tom, čo procedúra skončila a pani od nej odišla, cítila na ústach mierne bolesti. Šok ale prišiel až ráno, keď sa mamička zobudila a jej pery vyzerali ako balón. ,,Skoro som odpadla,” okomentovala svoj prvý pohľad na seba.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Znetvorená Clare okamžite kontaktovala firmu, ktorá vraj z jej reakcie ostala šokovaná. Nakoniec síce opuch zmizol, no svoju skúsenosť chce žena posunúť aj ďalej s cieľom upozorniť ľudí na to, aby sa nenechali zlanáriť lacnejšími službami, ktoré nepraktizujú odborníci.

Znetvorenú Clare po bielení zubov si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: news.com.au | Foto: Facebook/Clare Clark