A young woman holding large underwear in the bathroom

Každá z vás by si určite rada privyrobila peniažky navyše a najlepšie bez námahy. Šialené je, že v spojení internetu a mužských úchyliek je to celkom reálne. Vynaliezavé duše totiž našli medzeru v ponuke tovaru, ku ktorému je ťažké sa bezpečne dostať, a tak vznikli stránky, kde môžete bezpečne zarobiť nevšedným spôsobom takmer bez pohnutia prsta.

 

Zarábajte predajom svojho použitého spodného prádla

Stránky sú zamerané na špecifický fetiš mužov, ktorý spočíva v láske k použitým dámskym nohavičkám. Žarty bokom, skutočne sa jedná o reálny spôsob, ako naplniť svoju peňaženku. Stačí sa poobzerať na známom slovenskom serveri, kde v četovacích miestnostiach padajú bizarné sumy za použité spodné prádlo. Stránky zamierené na predaj tohto sortimentu zabezpečujú súkromie ako predávajúceho, tak kupujúceho.

Najvyššia zaplatená suma bola 5 000 amerických dolárov

Horibilné sumy za jedny nohavičky

Najvyššia zaplatená suma bola 5 000 amerických dolárov. Slečna nosila nohavičky tri týždne a všetko poctivo dokumentovala fotografiami. Na stránkach však nájdeme rôznu cenovú ponuku, ktorá začína od pár dolárov až po neuveriteľných 7 000 amerických dolárov! Písať len tak do vetra mi neprišlo správne, a preto som sa rozhodla na jednej zo stránok zaregistrovať.

1

Na províziu z predaja si majiteľ stránky nerobí nárok

Základná registrácia a podmienky

Registrácia na danú stránku, ktorá spĺňala moje bezpečnostné požiadavky, bola veľmi rýchla a jednoduchá. Stačilo uviesť meno, pod ktorým chcete predávať, následne zadať heslo a emailovú adresu. Po registrácii si vytvárate akýsi vlastný ,,obchodík “, kam nahadzujete svoje ponuky s fotografiou, cenou a stručným opisom. Aby ste však mohli predávať, je potrebné uhradiť poplatok v cene 16,97 €, ktorý vám zabezpečí neobmedzený predaj počas štyroch mesiacov. Na províziu z predaja si tak už majiteľ stránky nerobí nárok. Nakoniec neostáva nič iné ako čakať, kedy sa ozve záujemca.

2

Akú cenu nasadiť a čo hrá úlohu pri jej tvorbe

Ceny sú rôzne a je len na vás, čo ste ochotné podstúpiť, aby ste dosiahli zisk. Pri každom kroku aj komunikácií so záujemcom dbajte na svoju anonymitu. Nezverejňujte osobné údaje a neposielajte fotografie, na ktorých by vám bolo vidieť tvár. Fotografie spodného prádla a opis, ako dlho ste napríklad nohavičky nosili, hrajú hlavnú úlohu pri dopyte. V týchto pár bodoch sú uvedené informácie, ktoré zvyšujú hodnotu produktu:

  • Dĺžka nosenia spodného prádla a fotodokumentácia
  • Nosenie nohavičiek počas športovania
  • Masturbácia v nohavičkách
  • Ak je slečna panna a pridá predošlé body, má parádne zarobené
  • Cenu môže ovplyvniť aj pracovné prostredie
  • Nosenie nohavičiek počas menštruácie

Ďalšie dohody ostávajú len medzi vami a kupujúcim

Akonáhle dostanete ponuku, ďalšie kroky si dohodnete formou správ s kupujúcim, t.z. podmienky prevodu peňazí, balenia a doručenia balíčku. Každý sa snaží, aby jeho osobné informácie neboli zverejnené, kedže vo všeobecnosti sú fetiše stále odsudzované.

Po vlastnej registrácií som nastavila požadovanú cenu za svoje spodné prádlo na 2 000 dolárov

Je skutočne možné prísť k peniazom tak ľahko? 

Väčšina dievčat, ktoré sú registrované na stránkach, sa snaží držať ceny na rozumnej rovine od 20 až po 200 dolárov. Vďaka tomu sa im darí bez väčšej námahy splácať napríklad študentské pôžičky. Vás však určite zaujíma, či je naozaj niekto ochotný zaplatiť za použité nohavičky štvorcifernú sumu. Rovnako to zaujímalo aj mňa. Po vlastnej registrácií som nastavila požadovanú cenu za svoje spodné prádlo na 2 000 dolárov. Tiež ste zvedavé ako ja, či sa nájde blázon, ktorý si za to zaplatí? O tom vám povieme už o pár dní.

4

Foto: sofiagrey.com, pinimg.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.