Moderátorka Veronika Ostrihoňová sa len prednedávnom zaradila do klubu žien nášho šoubiznisu, ktoré rozbehnutý kolotoč pracovných povinností vymenili za krásne rodičovské poslanie. Napriek tomu, že spoločne s manželom Sajfom by pre prvorodenú dcérku Sáru spravili aj nemožné, musela plavovláska čeliť nepríjemným výčitkám – jej reakcia ale baví internet.

Harmonický vzťah manželov Cifrovcov len pred tromi týždňami doplnilo rozkošné dievčatko, ktoré sa pre zohratú dvojicu okamžite stalo stredobodom vesmíru, pričom dojčiaca mamina zároveň dbá na to, aby dcérke poskytla čo najlepšiu starostlivosť.

veronika ostrihoňová sajfa

Po tom, ako Veronika avizovala pitie nápoja s názvom chai latte, ktorý je povestný nielen intenzívnou chuťou, ale i takmer nulovým obsahom kofeínu a lepku, dočkala sa od pohoršenej fanúšičky veľmi prekvapivej reakcie.

Neznáma žena ju totiž obvinila z toho, že konzumácia niektorých nápojov môže byť pri tvorbe materského mliečka nebezpečná – avšak zrejme celkom dobre nepochopila, čo to vlastne moderátorka pila.

veronika ostrihonova

,,Ešte horšie! V čaji je oveľa viac kofeínu ako v káve, len sa pomalšie vstrebáva, a teda nemá taký okamžitý efekt ako káva. Ale je to tvoja vec, len asi nemáš veľa dobrých informácií o výžive dieťaťa,” podotkla iniciátorka nečakanej debaty o tom, ako by mala žena správne pristupovať k starostlivosti o bábätko.

Ostrihoňová však ukázala, že si z hejterských komentárov ťažkú hlavu nerobí a dámu odpálkovala ako kráľovná. ,,Nemám dosť informácií o výžive dieťaťa, máš pravdu. Vychováva ju náš bulldog. My sa len tak prizeráme a dúfame, že sa na neho nezačne aj podobať,” čerstvá mamina to totálne zaklincovala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

veronika ostrihonova instagram

Zdroj|Foto: Instagram/veronikaostrihonova