Mnohé snívajú o väčších prsiach, než im príroda dopriala, kvôli čomu sa silikónové dámy stali bežnou súčasťou spoločnosti. Na druhej strane ale stoja ženy, ktoré zožiera opačný problém – jednou z nich bola aj Senetisiwe Ginindza. Po rokoch trápenia je čokoládka z Južnej Afriky konečne šťastná.

Senetisiwe Ginindza ešte donedávna nosila so sebou šesťkilovú záťaž, nakoľko každý z jej prsníkov vážil tri kilá. Obdarená hruď tak denno-denne robila mladej slečne obrovské problémy vrátane posmeškov okolia.

Ľudia na Afričanku nielenže neustále čumeli, ale neváhali sa jej tiež vysmievať a dokonca sa bez dovolenia drzo dotýkať jej veľkých pŕs, ktoré ju trápili od 15-tich rokov. Ťažkosti prichádzali aj pri schádzaní po schodoch či pri se*e, kedy si ich Senetisiwe musela držať, aby ju neudierali do tváre. Samozrejme, s obliekaním to bolo rovnako komplikované – košíčky veľkosti I v obchodoch nie sú úplne štandardným tovarom a ani jednotlivé kúsky, určené práve pre takýto typ žien.

23-ročná kráska z mesta Midrand sa minulý rok rozhodla, že svoje prsia, ktoré ona sama prirovnávala k melónom, si nechá zmenšiť. Vďaka štvorhodinovej operácii sa dnes konečne cíti spokojná a šťastná. Ako prezradila pre The Sun, nikto vraj nepochopí úľavu, keď sa zrazu odbremeníte od toľkej ťarchy, pričom na sociálnych sieťach nemusíte vysvetľovať, že ste nepoužili Photoshop. Veľkosť košíkov C už totiž nikomu čudná nepríde.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Senetisiweine prsia pred operáciou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/senetisiwe