U žien sa posledné roky teší čoraz väčšej popularite microblading, ktorý ich odbremení od denného stajlingu obočia. Crystal Weinstock sa pre tetované, no prirodzene vyzerajúce obočie rozhodla tiež, avšak výsledok ju položil.

K úpravám na tvári by sme mali pristupovať opatrene a pri zákrokoch vždy voliť iba odborníkov. Ani tí však nemusia zaručovať precíznu prácu. Crystal Weinstock sa rozhodla pre microblading, nakoľko ju už ako vyťaženú matku nebavilo neustále si vymaľuvávať „čiarky“ nad očami.

Zubná hygienička kozmetičke povedala, že netúži po ničom extrémnom, len po jemnej úprave svojho obočia. ,,Ona ma uistila, že nebude hrubé a bude pôsobiť prirodzene,” prezradila pre The Sun. 37-ročnej Američanke vraj bolo podozrivé až príliš dlhé tetovanie, no stále sa snažila zachovávať pokoj. Keď sa po procedúre pozrela do zrkadla, zažila šok.

Obočie nezískalo želaný vzhľad ani po niekoľkých dňoch. Teraz tak 37-ročná žena podstupuje jeho odstránenie pomocou lasera, pričom celý proces môže trvať celý rok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/thisismeandmystory