Žena menom Meryem Davis trpela poriadnou nadváhou, ale v momente, keď sa dozvedela, čo urobil jej malý syn, začala s chudnutím. Meryem sa rozhodla dodržiavať diétu, navštevovať fitko a vďaka jej synovi nakoniec schudla neuveriteľných 60 kilogramov!

Meryem Davis je 37-ročná matka z Walesu, ktorá schudla 60 kilogramov potom, čo uvidela synovu kresbu do školy. Thomas na nej zobrazil všetkých členov normálne, len svoju maminu, v porovnaní s ostatnými členmi rodiny, ako obrovskú guličku.

matka schudla po synovej kresbe

Po tejto úprimnej Thomasovej kresbe sa Meryem rozhodla so sebou niečo urobiť. Začala zdravšie jesť a pravidelne cvičiť. Výsledky na seba nenechali dlho čakať a dnes, po dvoch rokoch od tohto incidentu, Meryem Davis schudla 60 kilogramov a jej váha klesla na polovicu oproti pôvodnej. :)

matka schudla po synovej kresbe
Touto kresbou malý Thomas motivoval svoju mamu, aby schudla 60 kg.

Meryem Davis vtedy a teraz

matka schudla po synovej kresbe

Foto: Walesonline.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)