Američanka Amanda Rose docielila zázrak, aký sa podarí zrealizovať len veľmi málo odhodlaným jedincom. Po tom, ako schudla neuveriteľných 45 kíl v priebehu necelých šesť mesiacov, sa prebojovala až na titulnú stránku časopisu, ktorý odhalil inšpiratívnu ženskú skúsenosť.

Kalifornská televízia KGET priniesla fascinujúci príbeh, na začiatku ktorého stojí matka, vážiaca takmer 120 kíl. S takouto váhou mala žena nábeh na viacero vážnych zdravotných komplikácií, ako sú napríklad cukrovka alebo pretrvávajúce depresie.

Po tom, ako priatelia 51-ročnej brunetke odporučili známu KETO diétu v kombinácii s prerušovanou hladovkou, okamžite sa do toho pustila. Amanda sa držala rád po dobu 24 týždňov a jej telo preukázalo do polroka dychberúce výsledky – zaznamenala úbytok 100 libier, čo je približne 45 kilogramov.

Bojovníčka pokračovala v chudnutí aj naďalej, pričom na konci cesty plnej sebazaprenia, trvajúcej necelý rok, ukazovala váha o takmer 64 kíl menej, než bola jej pôvodná hmotnosť. Kalifornčankinu snahu ocenili nielen miestne televízne stanice, ale taktiež ženský magazín, ktorý ju dokonca predstavil na hlavnej strane, kde sa zväčša ocitajú len modelky.

amanda rose Predtým

amanda rose

Potom

amanda rose

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: KGET News | Foto: YouTube