Kto neverí v lásku na prvý pohľad, mal by si prečítať zážitok mladej Slovenky, hľadajúcej po celej krajine jediného fešáka. Stačilo jej pritom jednorazové asi 20-minútové osobné stretnutie v autobuse, no odvtedy nevie mladíka dostať z hlavy. Na jeho počesť dokonca založila vlastnú webstránku, kde detailným opisom celej udalosti a silných emócií vyráža dych!

V osudný deň, začiatkom augusta tohto roku, sa náhodne stretli pohľady dvoch mladých ľudí, cestujúcich ranným bratislavským spojom. Hoci sa navzájom premeriavali iba približne dvadsať minút, chlapcove prenikavé oči zapôsobili na unesenú dievčinu tak mocne, až sa stal hlavnou hviezdou romanticko-šialeného internetového príbehu!

,,Bolo to 5. augusta 2020, ráno niekedy medzi 8:20 – 8:40 hod. Bolo chladnejšie letné ráno, v noci čo to popršalo. Cestovali sme z Dlhých Dielov smerom do centra autobusom č. X33. Keď som nastúpila ja, bolo niečo okolo 8:20, ale Ty si tam už sedel. Ja som si prisadla. A asi po 6 minútach vedľa teba, keď si si ma pohľadom premeriaval, som si ťa všimla. To som ešte nevedela, že ani jeden z nás v ten deň nenájde odvahu prihovoriť sa. A potom si vystúpil z autobusu na Chatam Sofer. Ešte si za mnou pozeral. Viem. Veď aj ja za tebou. Ale tvoj pohľad bol tak silný, že sa predieral k mojej duši, kde skrývam pred svetom všetky tajomstvá. A ja som sa zľakla a otočila preč. Prepáč mi to. No teraz ťa hľadám a verím, že sa mi to podarí,“ jediné stretnutie obrátilo slečne celý život naruby a rozhodla sa, že využije všetky dostupné spôsoby, aby neznámeho fešáka našla.

Zaľúbená obyvateľka hlavného mesta dokonca založila internetovú stránku, kde nielenže zverejnila podrobný opis krásavca, akoby šlo o celoštátne policajné pátranie, ale naviac sa podelila o intenzívne prežívanie celej osudovej lásky. Pre vhodného adepta zároveň pripravila kontaktný formulár, kde sa môže potenciálnej polovičke v tajnosti ozvať. Je takýto príbeh podľa vás emotívny a dojemný alebo by ste sa verejnej prezentácie hlbokých citov radšej stránili? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kompletný príbeh o chlapcovi z autobusu si môžete preštudovať TU

Zdroj: chlapeczautobusu.simplesite.com | Foto: Pexels.com