Jedni ju milujú, iní kritizujú, no Zuzana Plačková môže obom skupinám ďakovať za úspech, akým sa na Slovensku dokáže pochváliť naozaj len málokto. Z kritiky si preto kráska ťažkú hlavu nerobí a občas k nej dokonca pristupuje v hesle – oko za oko, zub za zub.

Zuzana Plačková sa vôbec netají tým, že sa necháva rada rozmaznávať estetickými zákrokmi. Veď už na prvý pohľad je jasné, že má za sebou viaceré úpravy, či už na tele alebo na tvári. A práve jedna z nich sa stala kameňom úrazu pri najnovšej fotke, ktorú známa influencerka zverejnila na Instagrame.

Zuzana Plačková
Zuzana po úprave zadočku a brucha

,,Tie pery sú hrôza. Skôr to zadok opice pripomína než ústa človeka,” pri pohľade na Zuzaninu snímku si neodpustila negatívnu poznámku jedna z jej “obdivovateliek”. Do debaty ohľadne modelkiných pier sa ale okrem jej fanúšikov, ktorí si ju zastali, zapojila aj samotná Queen Plačková, pričom pri voľbe slov neostala dlžná svojej priamočiarosti.

,,Predtým než ideš na niekoho niečo poukazovať, zablokuj si profil, aby ľudia nevideli tvoju podobu s Elfom. Prečo vždy hejtujú ľudia, čo vyzerajú hrozne a zanedbane,” neznámej odpísala obľúbená brunetka, ktorá taktiež vyjadrila úprimný názor na tvár svojej hejterky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ty si zablokuj, ja nemám dôvod. Na tvojom mieste sa hanbím… Ale čo už, komu není zhora dano… A na rozdiel od teba nemusím do seba pchať chémiu, preparáty a aj tak dobre vyzerám. Čo už, na výzor si veľa nevyhrala od prírody, preto si zaň musíš platiť,” Zuzane ihneď oponovala dáma, ktorá možno v kútiku duše oľutovala, že sa do prostorekej Plačkovej vôbec pustila.

Zuzana Plackova

Zdroj/Foto: Instgaram/queen.plackova