Verejný život so sebou prináša nejedno úskalie. Manželia Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Ciifra sú súčasťou slovenského šoubiznisu už roky, a tak sú na nechutné útoky zrejme zvyknutí. Najnovšie si však neznáma žena vzala do úst aj ich dcérku!

Veronika a Sajfa sú spolu už trinásť rokov, z čoho šesť aj manželia. Dvojica patrí k najkrajším celebritným párom, pričom škandály ju zďaleka obchádzajú. Štvorčlenná rodinka si nažíva v harmónii a láske, čo môžu vidieť i ľudia, ktorí obľúbených moderátorov sledujú na sociálnych sieťach. A práve to sa zrejme u jedného z nich stalo tŕňom v oku.

veronika cifrova

,,Rozprávkové manželstvo (neviem, či také existuje), ale ľúbime sa a je nám spolu dobre. No samozrejme, čomu Vy veríte a ako čo vnímate, je len a len na Vás. Nech sa Vám darí,“ reagovala Verča na neznámu správu od užívateľky „Misky“. Tá dvjonásobnnej mamičke zostra odpísala, že nezožerie ani to, že svoje povinnosti stíha sama.

Blondínku uštipačné slová nerozhodili a žene s pokojom zapriala krásny deň. Jej to ale nestačilo a v konverzácii nielenže pokračovala, ale aj poriadne pritvrdila. Zobrala si dokonca do úst trojročnú dcérku Veroniky a Sajfu, ktorej tváričku rodičia na Instagrame nezverejňujú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ešte jednu vec som zabudla. Prečo neukazujete Sáru? Dominika Cibulková v plnej paráde ukazuje svojho syna Jakubka. Jediné, čo nás napadlo, že Sára, žeby bola malá zrúdička?,“ opýtala sa nechutným spôsobom drzá a nevychovaná žena, ktorá však Veroniku vôbec nevytočila. Práve naopak, k jej správe s nadhľadom pridala pieseň od Michala Davida Pár přátel. Bravó!

Zdroj/Foto: Instagram/veronikaostrihonova, sajfa