Česká celebritná kráska Simona Krainová je na sociálnych sieťach neustále pod paľbou kritiky, nech uverejní čokoľvek. Najnovšie však zbytočný komentár na margo jej výzoru prekusnúť nedokázala. 

Známa topmodelka na Instagram pridala svoju snímku a k nej niekoľko citácií obľúbenej mentorky Denisy Jedličkovej, ktoré sa týkali najmä sebalásky. Istá neznáma sa rozhodla práve pod slovami o akceptovaní a milovaní napísať negatívny komentár týkajúci sa Simoniných bujných pier.

,,Tá pusa je teda naozaj prehnaná,” uviedla followerka, načo sa Krainová rozhodla zareagovať: ,,Asi ste ten text nepochopila. Skúste to ešte raz, potom nebudete potrebovať písať tieto zbytočne hlúpe komenty iným ženám. Majte sa rada!”

,,Tak ak ste to nepochopila, tak mám namysli tú silno napichanú pusu. Je to až moc,” ozrejmila ešte raz anonymná kritička, čo dvojnásobnú mamičku, pohybujúcu sa v modelingovom svete takmer celý život, urazilo.

,,Ďalšia nešťastná žena! Chcete ju aj vy? To nejde. Musíte sa s tým narodiť, tak snáď v budúcom živote, keď budete dobrá,” Simča odpálkovala komentujúcu blondínu zo zahraničia. Tá sa ešte zmohla na vyrehotané emotikony a iroické: ,,Áno, narodiť!” 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonakrainova