Už sú tomu viac ako 3 roky, čo sa dali Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský dokopy. Šťastní rodičia ročného Sanela si k sebe našli cestu tesne po Rytmusovom rozchode s Darou Rolins. Niektorí ľudia sa tak domnievajú, že práve balkánska kráska môže za koniec ich vzťahu. 

Úspešná podnikateľka sa pred pár dňami s fanúšikmi podelila o svoj pohľad na manželstvo ako zväzok, ktorý by sa nemal rozpadnúť pri prvom menšom probléme. S Jasminou mnoho sledovateľov súhlasilo, no medzi komentármi sa vyskytli aj uštipačné slová neznámej ženy, ktorá sa rozhodla do influencerky obuť. Označila ju za rozbíjačku vzťahov, narážajúc na rapera a jeho bývalú lásku Daru. A to neostalo bez povšimnutia.

jasmina a rytmus

Energická plavovláska sa rozhodla prostredníctvom Instagramu vyzvať svojho manžela, aby objasnil, či v ich začiatkoch, keď si dvojica písala, bol ešte so známou speváčkou. ,,Je to totálny blud a nezmysel. Kým ste sa vy dozvedeli, že som sa s niekým rozišiel, boli sme predtým rozídení asi tak 3 – 4 mesiace,“ uviedol potetovaný interpret, k čomu jeho milovaná polovička dodala, že sa k téme bývalého vzťahu svojho životného partnera nevyjadrovala a ani nebude. Komentár anonymnej ženy si vyslúžil reakciu len preto, že ide o chúlostivú tému a Jasmina chce mať pred fanúšikmi čistý stôl.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus a jasmina

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking, dararolins_vermi