Hoci speváčka Dara Rolins v súčasnosti nemôže organizovať milované koncerty, snaží sa zostať aktívna aspoň v pohodlí domova. Na Instagrame tak pravidelne zverejňuje nové fotografie, informuje fanúšikov o priebehu svojich dní a usporadúva súťaže. Vyhodnotenie poslednej z nich však vyvolalo pár nečakaných reakcií. 

Dara veľmi rada prejavuje štedrosť. Vo svojej poslednej instagramovej súťaži napríklad obdarovala tričkami z jej kolekcie a balíčkom kozmetiky značky, ktorej ambasádorkou je už celé roky, troch šťastných fanúšikov, správne zodpovedajúcich na položenú otázku, Vyžrebovaných výhercov následne požiadala, aby jej napísali do komentára pod príspevok svoju adresu.

„No neviem, či by sa mi chcelo písať verejne adresu do komentára. Ale proti gustu…,“ vyjadril istý mladík myšlienky viacerých, ktorí si vyhodnotenie súťaže pozreli. Samotní víťazi však so zverejnením adresy nemali najmenší problém rovnako ako niekoľko ďalších náhodných ľudí. Tí zrejme vyhodnotenie pochopili ako ďalšiu súťaž, ktorej podmienkou je napísať do komentára svoju adresu.

Našli sa aj fanúšikovia, ktorých tričká a kozmetika vôbec nezaujímali. Naštvalo ich len to, že sa za cenami v súťaži skrýva propagácia.

„Tak, ako si propagovala Ch*** L***?! Jedno klamstvo!,“ rozohnila sa istá slečna a svoj hnev na firmu, predávajúcu pochúťky na chudnutie, obrátila proti speváčke. Tá sa okamžite začala brániť s tým, že netuší, o čo ide, no podobné kauzy už riešia jej právnici.

„Čo je Ch*** L***? Nič také som nikdy nepromovala na SVOJICH účtoch,“ kontrovala Dara s tým, že jej meno a fotografie pravidelne zneužívajú podvodnícke firmy a z radov celebrít nie je jediná, kto má podobné problémy. „Riešiť to a bojovať s nimi nevedie nikam. Viem, o čom hovorím, aktuálne riešia moji právnici tri podobné kauzy. Preto verím, že pre všetkých, ktorí mi veria, je jediný dôveryhodný zdroj len môj Instagram a Facebook.“ 

Hoci slečnu táto odpoveď uspokojila, no keď už sa na speváčku začali valiť sťažnosti, príspevok pridala aj iná dievčina. Tá spochybnila, že sa Dara skutočne stará o svoj Facebook, keďže vraj dosiaľ nedodržala, čo jej dávno sľúbila.

„Minulý rok som prosila, či by bolo možné k narodeninám mojej dcére zavolať. To, samozrejme, že nebolo možné, čo aj chápem. Ale sľúbili mi poslať podpis kartu,“ posťažovala sa fanúšička, ktorej do dnešného dňa nič neprišlo. Daru však uistila, že sa nehnevá a že ju má napriek všetkému stále rada. Na tento príspevok už speváčka nereagovala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi