Zuzana Plačková je na kritiku zvyknutá a z hejterov si ťažkú hlavu nerobí. Ak sa ale niekto slovne dotkne jej rodiny a najmä nevinných neteriek, ktoré nadovšetko miluje, vtedy vie byť poriadne krutá. Neznáma žena si tak po nemiestnej poznámke na rozkošnú Sofiu prečítala drsný náklad.

Kto sleduje na Instagrame život Zuzany Plačkovej, vie, že má so svojimi dvomi neterkami veľmi blízky vzťah, pričom staršia z nich je jej veľká parťáčka. Vo voľnom čase sa spolu dievčatá hrajú, chodia na vychádzky, tancujú či robia typické babské veci, ako je lakovanie nechtov alebo maľovanie sa.

Zuzanin manžel René s neterkou Sofiou

Práve záber z ranného rituálu, v rámci ktorého známa influencerka líči Sofiu, sa objavil aj na Instagrame. ,,U nás sa musíme proste každé ráno maľovať,” napísala s vtipom Plačková. To ale nečakala, že sa pri nevinnej snímke objaví naozaj nepochopiteľný komentár, smerujúci k roztomilému dievčatku. ,,Povedzme si úprimne, tá malá by nemala toľko jesť, pretože bude v budúcnosti trpieť pre svoju postavu,” drzo sa obula do maličkej copane neznáma žena.

Aj takto si dievčatá spestrujú spoločný čas

Okrem cudzích ľudí, ktorí sa “insta fit poradkyni” v komentároch snažili vyčistiť žalúdok, sa ozvala aj samotná Zuzana. Tá, ako je u nej bežné, si servítku pred ústa vôbec nedávala a “odborníčke na výživu” poriadne vynadala. ,,Ako sorry, ale ty si pekná pi*a!!! Dieťa z toho vyrastie a urážať malé dieťa je akože podľa teba Ok? Choré toto, úplne choré!!! Vďaka takým pičam jak tvoj názor sú deti šikanované na školách a trpia detskou depresiou!!!!” odkázala jej obľúbená slovenská podnikateľka.

zuzana plačková

,,Bavíte ma dievčatá. Chcete antibakteriálny gél zadarmo, že sa jej tak vtierate? Správne výživové návyky treba usmernovat už v detstve, kde máte istotu, že z toho vyrastie? Je to 50/50. Čokoládkami tomu nepomáha. Nebol to útok, bolo to odporúčanie,” spätne reagovala hejterka, ktorá sa navyše poďakovala za kopu nových sledovateľov.

,,Hej tým, že si pi*a, takým jak si ty, by mali blokovať profil a odobrať svojprávnosti za tak úbohé názory, ja byť tvoj chlap alebo Mamka, tak ti je*nem tak po pysku, že by si sa trošku spamätala,” o slovo sa opäť prihlásila influencerka, ktorej sa nemiestne narážky na jej milovanú neterku pochopiteľne dotkli.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/plackovej.lifestyle, rene.rendy, queen.plackova