My ženy sme flexibilné bytosti – vieme si poradiť za každých okolností, samozrejme, aj v prípade, kedy nás naštve chlap. Mladá čašníčka pripravila svojmu milovanému takú geniálnu odvetu, že si nabudúce dvakrát rozmyslí, či príde domov opitý alebo nie.

23-ročná Natalie Weaver z Castlefordu sa rozhodla pomstiť svojmu priateľovi, ktorý namiesto nedeľného výletu s ňou vyspával opicu. Domov sa dovalil o šiestej ráno a driemal až do ďalšieho rána. Mladá Angličanka musela odísť do práce, no keď sa večer vrátila a jej miláčik stále tvrdo drichmal, plán bol jasný. Pokiaľ si nespraví zábavný program s ním, zavtipkuje si aspoň z neho.

Natalie svojmu priateľovi dokonale nalíčila tvár a urobila nechty. Akonáhle sa 26-ročný Stephen Hall prebral v pondelok o štvrtej hodine z medvedieho spánku, ostal šokovaný a ničomu nechápal. Jeho priateľka sa ho snažila presvedčiť, že takto prišiel domov. Pravda však nakoniec vyplávala na povrch a odteraz si už chalan evidentne dá pozor na svoju lásku, keď vie, čo od nej môže čakať. Milí muži, neskúšajte trpezlivosť žien, lebo nikdy neviete, ako sa zobudíte.

Zdroj: DailyMail | Foto: Facebook/Natalie Weaver

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Martina
Písať články o čom chce bolo jej snom už od detstva. Je náladová, veselá a rada si ide za svojim. Keď nepíše, tak číta nejakú knihu, trávi čas s rodinou, varí alebo pozerá strašidelné filmy.