Pôrod dokáže s telom ženy pekne zatočiť. Krátko po tom, ako Sheriah Harrison priviedla na svet svoje bábätko, sa rozhodla, že podstúpi operáciu a nechá si odstrániť strie a nadbytočnú kožu. Dnes však tento krok trpko ľutuje.

40-ročná Britka nebola so svojím telom po pôrode vôbec spokojná, a preto zatúžila po odstránení viditeľných nedostatkov, ktorými ju tehotenstvo poznačilo. Keďže sú však v jej rodnom Anglicku takéto operačné zákroky príliš drahé, Sheriah sa zverila do rúk lekárov v Turecku.

Hoci sa spočiatku zdalo, že ide všetko, ako má, doktori sa dopustili veľkej chyby – nakoľko ranu zle vyčistili, vniesli žene do tela infekciu, ktorá prepukla až do otravy krvi. Nasledovala tak ďalšia operácia a ďalšie komplikácie, pričom mamička si myslela, že už ide o jej koniec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdrvenej a sklamanej Angličanke nielenže ostala po zákroku na bruchu obrovská a boľavá jazva, navyše si bude musieť ľahnúť pod nôž ešte niekoľkokrát, ale už v rodnej krajine. Ľuďom dnes Sheriah odkazuje, aby sa nenechali zlanáriť výhodnými ponukami a radšej si za operácie priplatili. Ona sama však za tú svoju i tak vyhodila nemálo peňazí – lekári jej spravili telo, aktuálne hodné monštra, za 7000 libier, čo je v prepočte 7900 eur.

Foto Sheriahnho tela po operácii (len pre silné žalúdky) nájdete — TU —

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook/Sher Harrison