Vo svete plnom krásnych a inšpiratívnych žien si určite každá z nás nájde niekoho, koho obdivuje a ku komu vzhliada. Pre Chaly D.N je najväčším idolom Kim Kardashian, ku ktorej sa snaží priblížiť už celé roky.

Premena nápadnej Britky začala pred 14-timi rokmi, keď v televízii sledovala reality šou Keeping Up With the Kardashians. Pri pohľade na Kim si totiž uvedomila, že vyzerá ako ona. Rozhodla sa teda, že prevezme jej štýl a stane sa vernou kópiu slávnej Američanky.

Kim Kardashian

Nakoľko žiadna z Kardashianiek nie je úplne bežnou ženou a všetky sa obklopujú najdrahšími módnymi kúskami, na rovnakú nôtu sa musela naladiť aj Chaly D.N. To ju, samozrejme, stálo enormné množstvo peňazí, pričom estetické zákroky ani zďaleka nepatria medzi najvyššie položky. Najviac peňazí totiž kráska vrazila do svojich outfitov a doplnkov, ktoré sú totožné alebo veľmi podobné tým, aké ukrýva v šatníku svetová ikona.

Doteraz mala čiernovláska minúť na svoje výstrelky neuveriteľných milión libier, z toho údajne iba 400 tisíc vrazila do kabeliek. Avšak Chaly D.N. si určite nešťažuje a je šťastná, ak si ju niekto na ulici pomýli s reálnou Kim Kardashian.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Chaly D.N.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram/chalydn