Túžba po krajšej, mladšej a príťažlivejšej tvári motivovala Rajee Narinesingh k rozhodnutiu ísť na plastickú operáciu. Samotné želanie by nebolo ničím nezvyčajným, keby sa z neho nestalo to najhoršie obdobie jej života. 

Nespokojná žena si prostredníctvom internetu našla plastického chirurga, s ktorým pred operáciou prekonzultovala všetky potrebné náležitosti. Po niekoľkých týždňoch zotavovania si Rajee všimla želané výsledky a bola šťastím bez seba. Radosť však netrvala dlho, pretože tvár ženy sa začala nečakane meniť a jej líca boli na dotyk ako dva betóny. Ďalší šok nastal, keď zistila, že chirurg bol falošný a priamo do tváre jej vpichol lepidlo a cement!

Rajee s Dr.Dubrowom

Po viac ako desiatich rokoch sa Rajee podarilo nájsť chirurgov, ktorí by jej boli ochotní pomôcť. Išlo o Dr. Nassifa a Dr. Dubrowa z americkej reality show “Botched by Nature“. Aj oni ju však v prvom momente odmietli kvôli obavám, že po operácií by mohli nastať komplikácie, ktoré by zhoršili celkový zdravotný stav utrápenej ženy. Obaja si však po niekoľkých týždňoch uvedomili, že to musia risknúť a pokúsiť sa vrátiť Rajee tvár.

Operácia sa uskutočnila pred televíznymi kamerami a aj napriek tomu, že mala ,,cementová dáma“ modriny a opuchy, vážnejšie komplikácie nenastali. Dnes má žena novú tvár a dôvod na úsmev bez pocitu bolesti a hanby.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook