Američanka Ruby Karyo v minulosti zápasila s nedokonalosťami pleti, čo ju donútilo hľadať spôsob, ako vyzerať zdravo a krásne. A hoci sa exotickej čokoládke naozaj podarilo objaviť zázračné účinky istej látky, nie každý sa s jej metódami dokáže úplne stotožniť.

Mladá mamička z Californie prednedávnom celému svetu odhalila tajomstvo bezchybnej a dokonalej pokožky, ktoré má priaznivé účinky aj na celkový zdravotný stav. K špeciálnej terapii ju kedysi priviedol otec, ktorý jej pre získanie krásneho vzhľadu poradil jedinú vec.

ruby karyo

Ak by ste si ale mysleli, že si Američanka fičí na luxusnej kozmetike či po domácky namiešaných koktejloch, mýlite sa – Ruby totiž pravidelne pije pohár vlastného ranného moču. Ak máte pocit, že to znie naozaj nechutne, čokoládová kočka by vám dokázala vymenovať množstvo prekvapivých výhod tzv. močovej terapie.

Ruby sa pitiu prirodzenej telesnej tekutiny oddáva už 11 rokov, počas ktorých prešla nielen jej pokožka obrovskými zmenami. Mamička údajne radikálne opeknela, pričom jej pleť sa celá vyčistila a rozžiarila. Potieranie tváre močom tiež odstránilo rôzne chybičky krásy, ako napríklad akné či malé jazvičky. Na zvláštny rituál sa nechal nahovoriť aj Rubin 56-ročný partner, ktorému asi po mesiaci užívania odrazu na plešine začali znovu rásť vlasy.

,,Pijem 150 ml ranného moču aspoň dvakrát týždenne. Mám pocit, že mi znižuje hladinu cukru v krvi, cholesterol a pomáha pri cukrovke,“ žena priblížila ďalšie účinky svojráznej liečebnej metódy. Ruby a Brian si urinoterapiu nevedia vynachváliť a odporúčajú ju každému, kto si túži zabezpečiť krajší vzhľad bez použitia hriešne drahých produktov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ruby Karyo

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Instagram/Ruby_karyo, Twitter.com