Absolútne otrasný prípad rieši miestna polícii v Čínskej provincii, kde matka predala dvoch vlastných novorodencov za smiešnu sumu. Žena predčasne porodila dvojičky, ktoré si počas prvých dní vyžadovali špeciálnu starostlivosť a pobyt v inkubátore. Po tom, ako boli chlapci prepustení domov, ich najbližšia osoba sa uchýlila k nepochopiteľnému skutku.

Mladá Číňanka menom Ma bola po uši zadlžená a banke mala splácať desaťtisíce čínskych juanov, čo je v prepočte niekoľko tisíc eur. Keďže po pôrode ostala na výchovu dvoch bábätiek celkom sama a bez pomoci, rozhodla sa situáciu riešiť krutým spôsobom.

Ilustračná fotka

Krkavčia matka obidvoch synčekov speňažila a predala ich cudzím záujemcom za finančné čiastky, aké života zdravých a nevinných detičiek nie sú hodné ani v zlom filme. Jedného chlapca posunula za 5000 eur a druhého ocenila na 2500 eur.

Za získané peniaze si vyplatila pôžičku v banke a tiež si zakúpila nový mobil. Polícia ale nakoniec bezbranných drobcov vypátrala a vybavila im náhradnú starostlivosť. Trúfalá Číňanka tak momentálne sedí vo väzbe a čaká na definitívny verdikt súdu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ilustračná fotka

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Pixabay.com