Narodenie dieťatka je pre väčšinu ľudí vzácnou a radostnou udalosťou. Hoci mamina menom Edith Garcia mala už jeden pôrod za sebou, v deň príchodu druhorodenej dcérky ostala nielen ona poriadne šokovaná. Rodičom sa totiž podarilo splodiť výnimočného človiečika.

Keď malá Tatiana Bella prišla na svet, okamžite na seba strhla obrovskú pozornosť. Pri pohľade na výzor dievčatka ostal zarazený najmä otec, ktorý mal spočiatku veľké pochybnosti, či sa vôbec jedná o jeho vlastného potomka.

tatiana bella albin

Keďže obaja rodičia spoločne s ich staršou dcérkou sú ľudia s tmavším pigmentom i farbou vlasov, pohľad na čisto biele novorodeniatko rodinku v prvých minútach vykoľajil. Až po chvíľke, keď sa sestrička v nemocnici zhostila umývania bábätka a uvidela jeho červené očká, okamžite prišlo rozuzlenie.

Tatiana je totiž albínka, vyznačujúca sa veľmi svetlou pokožkou, bielymi vlasmi a očami s červeným odtieňom, ktoré sú veľmi náchylné na silné svetlo či slnečné lúče. Hoci príbuzným jej vzhľad spôsobil nemalé prekvapenie, dnes sú na dievčatko takí pyšní, že jej neváhali založiť vlastný účet na Instagrame, kde môže každý obdivovať nádhernú odlišnosť malej albínskej princezničky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tatiana so staršou sestrou

Zdroj: Lovewhatmatters.com | Foto: Instagram/tatianaprincesswithalbinism, Pixabay