V súčasnosti sa zo sveta stáva nebezpečné miesto, v ktorom vládne násilie, boj a strach. Pod vplyvom mnohých drám a nepríjemných situácií, ktoré si vyžiadali nevinné ľudské obete, stojíme pred otázkou, ako sa uchrániť, ak by prišlo k najhoršiemu? Odpoveď hľadali aj učiteľky v škôlke, do ktorej chodí dcérka mladej mamičky Stacey Wehrman Feeley. Tá ostala doslova šokovaná, keď uvidela trojročnú slečnu, ako si nacvičuje ochranu pred možným útokom priamo u nich doma v kúpeľni!

Aj keď mnohí veria, že ich nepríjemné situácie nikdy nepostretnú, vždy je lepšie sa aj na nečakané okolnosti poriadne pripraviť. Napriek tomu je priam nemysliteľné, aby boli už trojročné deti vystavované tlaku a strachu z teroristických hrozieb. Svoje prekvapenie a zlosť voči politikom neskrývala ani mamička Stacey Wehrman Feeley, ktorá ostala absolútne zarazená, keď zistila, čo v skutočnosti robí jej dieťa v kúpeľni na záchodovej doske.

,,Urobila som túto fotku, pretože som si v prvom momente myslela, že je vtipná. Chcela som ju poslať manželovi, aby som mu ukázala, čo naša trojročná prefíkaná potvora stvára. Avšak v momente, keď mi dcérka povedala, čo na záchodovej mise robí, zlomilo ma to. Povedala mi, že nacvičovala na cvičenie, ktoré budú mať v škôlke pre prípad rukojemníckej drámy. Deti sa učili, čo majú robiť v prípade uväznenia na toaletách. V tej chvíli sa všetka nevinnosť z toho, čo som si myslela, že moja dcéra robí, vytratila. Politici, pozrite sa! Toto sú vaše deti, vnúčatá a pravnúčatá. Budúca generácia, ktorá príde po nás. Budú žiť životy založené na vašich rozhodnutiach. Majú ledva tri roky a ukrývajú sa na záchode stojac na záchodovej mise…”

Foto/ Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)