Odvtedy, čo prišla do kín rozprávka Ľadové kráľovstvo, mnoho žien sa snažilo čo najviac podobať hlavnej animovanej princeznej Else. Žiadnej sa to však nepodarilo bez plastík- až doteraz. 

Andressa Damiani žije v Brazílií a jej najväčším snom bolo vyzerať ako rozprávková princezná Elsa. Andressa však odmietla podstúpiť akúkoľvek plastickú operáciu. “Ľudia neveria, keď im poviem, že nemám žiadne chirurgické vylepšenie. A všetci si myslia, že hladujem, pretože som veľmi chudá, ale to nie je pravda,” povedala.

👽🌸 picture/foto por @gwenvons @ohana_gwen

A post shared by Andressa Damiani Valcanaia (@damianiandressa) on

Musíme však uznať, že Andressa má až neprirodzene útly pás a črty tváre ako bábika. Používa modré kontaktné šošovky, ktoré jej zväčšujú oči a umelé mihalnice. Či už s plastikami alebo bez, Andressa je rozhodne verná kópia animovanej princeznej z Ľadového kráľovstva.

 

 

By @ohana_gwen <3 ❄❄❄❄💙

A post shared by Andressa Damiani Valcanaia (@elsareallife) on

 

❄💙

A post shared by Andressa Damiani Valcanaia (@damianiandressa) on

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.