V americkom programe s názvom The Doctors sa objavil mimoriadne odstrašujúci prípad, ktorý mal varovať ženy pred neuváženými kozmetickými úpravami. Neznáma zákazníčka tak na návštevu salónu už asi do konca života nezabudne.

Počas relácie prišla na pretras téma estetického zákroku s názvom “microblading”, ktorá predstavuje tzv. prirodzenú úpravu obočia pomocou semi-permanentnej formy kozmetického tetovania. Hoci sa nejedná o náročný zásah do tela, niektorí ľudia by na túto procedúru mohli škaredo doplatiť, na čo poukázali aj tvorcovia programu.

the doctors

Svoje o tom vie Američanka, ktorej sa túžba po dokonalom vzhľade hnusne vypomstila. Žene totiž v tele krátko po úprave vypukla silná infekcia, pričom jej obočie napuchlo do obrích rozmerov. Príčinou extrémne prehnanej reakcie pokožky mala byť podľa odborníkov nedostatočná príprava kozmetičky spôsobená zlou sterilizáciou nástrojov v kombinácii s nedokonalým vyčistením pleti klientky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Moderátorka relácie The Doctors tento otrasný prípad použila ako výstrahu pre ľudí, aby si pred absolvovaním akejkoľvek procedúry vopred overili dôveryhodnosť a odbornosť pracovníkov salónu. Žiadna žena totiž určite netúži po vzhľade, aký uvidíte na priložených fotkách nižšie.

Výsledok nevydarenej úpravy obočia nájdete —TU—

Zdroj/Foto: YouTube