Tento príbeh by mohol byť pokojne námetom na romantický film. 50 rokov šťastného manželského života sa snažila staršiemu páru zničiť Alzheimerova choroba, ktorá by všetky tie krásne spomienky vzala preč. Romantické gesto manželky z tohto páru vás určite dojme.

Šťastný manželský pár z Kalifornie, Vernon Robinson (78) a jeho manželka Willa (68), prežili 50 rokov nádhernej lásky, ktorú by im mohol závidieť nejeden pár. Aj po 50. rokoch sa spolu prechádzali držiac sa za ruky a venovali si zaľúbené pohľady. Vernovi však diagnostikovali Alzheimerovu chorobu, ktorá mu začala všetky tie krásne spomienky pomaly vymazávať z pamäte.

Vyrovnať sa s chorobou nebolo ľahké ani pre jedného z manželov. Willa však nemohla zniesť predstavu, že Vernon zabudne na ich spoločné spomienky, že zabudne aj na ňu. Hľadala preto spôsob, ako zachrániť to najcennejšie, čo spolu prežili.

Silná žena preto napísala pre Vernona knihu: “52 spôsobov, ako milovať môjho muža,” v ktorej mu každodenne pripomína ich spoločný, krásny život. Spolu s lekármi totiž zistili, že to má dokonca terapeutický charakter, Vernon je vďaka čítaniu knihy oveľa šťastnejší a dokáže si opakovaním situácie pamätať o čosi dlhšie. V knihe je viac ako 26 príbehov ich lásky a 26 príbehov, ktoré pre Vernona napísala jeho najbližšia rodina.

Romantické gesto

Toto krásne gesto lásky môže byť jedinečnou inšpiráciou pre všetkých, ktorí si prechádzajú podobnou skúškou vzťahu.

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Beata K
Je umelecky založená duša a cíti sa dobre po hodine Tai-chi a jógy. Uprednostňuje rockovú hudbu a oceňuje kvalitnú filmovú a divadelnú tvorbu. Svet technológii je jej blízky, rovnako sa nechá prehovoriť aj na rozumné ekologické riešenia.