,,Keby niečo, som tu pre teba,“ koľkokrát sme dali tento sľub kamoške, ktorú nechal frajer, stratila prácu alebo dostala pokutu za parkovanie? My, ženy, si vieme pomáhať. Keď však dávame sľuby, nemali by byť len do vetra. Melissa Armstrong však svoj sľub naozaj mieni dodržať.

Štyridsaťdvaročná Melissa je matkou piatich detí, čo v dnešnej dobe nie je bežný jav. Tento počet sa však zmení, pretože sa chystá adoptovať si ďalšie tri deti svojej umierajúcej kamarátky. Sara, ktorá prechádza už posledným štádiom amyotrofickej laterálnej sklerózy, sa ako správna matka najviac bojí toho, čo sa stane po jej smrti s jedenásťročným Caydenom, deväťročným Micahom a osemročnou Amarou. Nechce, aby sa súrodenci museli rozdeliť. Preto sa obrátila na dlhoročnú priateľku. Tá jej dala ten najsilnejší sľub svojho života a odprisahala jej, že sa o deti postará.

Najlepšie priateľky Melissa (vľavo) a Sara

Spoločná priateľka týchto dvoch žien na Facebooku upozornila na Melissine silné gesto a obrátila sa k ľuďom o pomoc, pretože matka ôsmych detí ju skutočne bude potrebovať. Za svoj počin si zaslúži úctu a rešpekt každého z nás.

Melissa s rodinou

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Michaela G.
Som odchovaná na poctivej oravskej slanine, no presadila som sa k Nitre. Písanie ma fascinovalo od detských čias Brava, som autorkou ženských románov.:-)