Američanka zažila poriadne krušné chvíle, keď počas noci spozorovala nevídaný úkaz na kamere, prostredníctvom ktorej kontrolovala malého synčeka. Zatiaľ čo si chlapček v postieľke spokojne odfukoval, jeho mama pri pohľade na obrazovku takmer skolabovala.

Maritza Elizabeth je dvojnásobnou maminou dcérky a syna, ktorý je ešte batoľaťom. Ako mnohé ženy, aj ona využíva možnosť monitorovať bezbranného anjelika počas spánku prostredníctvom video prenosu na kamere.

babatko

Pred pár dňami počas rutinnej kontroly pri drobcovi jasne spozorovala tvár cudzieho dieťaťa, čo ju nesmierne vydesilo. ,,Minulú noc som bola presvedčená o tom, že v postieľke môjho syna sa nachádza duch bábätka. Bola som taká vystrašená, že som takmer nespala,” opisuje podivnú nočnú moru.

Celá situácia sa nečakane vysvetlila

Zvláštny príbeh sa, samozrejme, dočkal zaujímavého rozuzlenia, aké pobavilo nielen autorku príspevku. Maritza sa totiž na Facebooku s verejnosťou podelila o fotografie priamo z miesta činu, kde to skutočne pôsobí, akoby spiacemu dieťatku robil spoločnosť paranormálny jav.

Ďalšie ráno rodinka po bližšom skúmaní prišla na prekvapivé zistenie, že otec chlapca pri vymieňaní bielizne zabudol na matrac natiahnuť ochranný návlek. Priamo na matraci sa pritom nachádzal papierový obrázok s podobizňou bábätka, ktorý tam umiestnil výrobca. Chlapček sa tak netúlil k nadprirodzenej bytosti, ale k nevinnej ilustrácii.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Maritza Elizabeth | Foto: Facebook/Maritza Elizabeth, Pixabay