Austrálčanka Bree Tomasel nie je len veselou vlogerkou so záľubou rozosmievať tisíce ľudí, ale tiež dvojnásobnou maminou. Jej podarené ratolesti sa stali hlavnými hviezdami videa, akým sa mladá žena rozhodla podeliť so svetom o originálnu zábavu. To však ešte netušila, akej odozvy sa krátko nato dočká.

Keď brunetka uverejnila nahrávku, zachytávajúcu nevšednú hru pre malých nezbedníkov, spočiatku bola za geniálny nápad vychválená do nebies. No po tom, ako sa video rozšírilo na ďalšie internetové stránky, ju začali mnohí považovať za tyranku.

Bree si večerný čas s potomkami okorenila zábavkou, na ktorej konci stála odmena vo výške 5 dolárov pre vytrvalejšie dieťa. Stačilo čo najdlhšie udržať bankovku na stene len pomocou hlavy, čiže obidve ratolesti museli viac ako desať minút nehybne stáť opreté o stenu. Odvážna mamina si zatiaľ vychutnávala dlhé minúty ticha a vzácnej voľnosti, ktoré si navyše spríjemnila popíjaním slabšieho alkoholického nápoja.

Pochybný “babysitting”

V závere sa z finančnej výhry tešili obidvaja súťažiaci a žena sršala spokojnosťou z toho, ako výborne to celé vymyslela. Podľa zahraničného denníka Dailymail sa ale začali ozývať desiatky hlasov, tvrdiacich, že podobné spôsoby pripomínajú psychické týranie detí, na čo sa YouTuberka rázne ohradila.

,,Udialo sa to počas Vianoc a bol to len vtip,” Austrálčanka uviedla s odôvodnením, že sú takéto obvinenia hrubou urážkou bezbranných maloletých osôb, ktoré musia v reálnom živote skutočne čeliť domácemu násiliu. Ona na nevinnej hre nevidí vôbec nič zlé, keďže podľa nej je zdrojom všetkej nenávisti práve internet, kde si ľudia čoraz častejšie vybíjajú zlosť prostredníctvom hejterských komentárov. Súhlasíte s ňou?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Dailymail.co.uk, Facebook | Foto: Facebook, streamable.com