Už tomu bude polrok, čo slovenský internet zvalcovala skladba Nalej mi od vtipnej ryšavky, skrývajúcej sa za filter a pseudonym Nas*tá žena. Odvtedy žne neznáma komička jeden úspech za druhým a inak tomu rozhodne nebude ani pri jej najnovšom počine, zrkadľujúcom život ženy počas horúcich letný dní. Do Se*y želatíny sa okamžite zamilujete!

Väčšina z nás počas leta bojuje s pocitom zúfalstva z toho, že ak sa nechceme od hlavy po päty zahaľovať, musíme svetu v úsporných outfitoch ukazovať naše nedokonalé telá, ktoré sa navyše ešte aj nonstop potia. Podobne to vníma i obľúbená internetová hviezdička Nas*atá žena, tá sa však vraj s celulitídou či vylievajúcimi bokmi cíti se*y!

,,Vysoká/nízka, chudá/našuchorená, špáradlo či pampúšik, všetky máme v lete niečo spoločné. Bez výnimky je každej z nás teplo, potia sa nám špeky, vlnia sa nám ruky, bruchá, šúchajú stehná a nikdy so sebou nie sme spokojné. Ale viete čo? Do ri*i s tým!
Keď sa môžem verejne rozvlniť ja, kašľať na predsudky môžete aj vy. Všetko je len v našich hlavách a keď sme so sebou spokojné my samy, môže nám byť sakra jedno, čo si o nás myslia ostatní. A kto nechce, nech sa nepozerá,“ týmito slovami predstavila červenovláska svoj nový cover Se*y želatína, pričom tentokrát si požičala mega hit od Duy Lipa Physical.

 
,,Užívajte si leto, dievčence, a nikdy nezabúdajte, že ste dokonalé také, aké ste aj bez tých s*ačiek, že sú to „len“ slová plné pátosu,“ odkazuje nám dáma, ktorá sa vo virtuálnom svete plnom dokonalých krások nebojí ukazovať nedostatky, za čo jej skláňame veľkú poklonu.

Novinku od Nas*atej ženy Se*y želatína si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/nasratazena