Diváci Farmy majú určite ešte čerstvo v pamäti Petru Pajákovú, ktorá statok opustila za nevídaných okolností. Atraktívna bruneta si počas účinkovania v reality šou získala sympatie Evičky Vajsovej. Po pár týždňoch doma sa ukázala so zásnubným prsteňom.

Brunetka na svojom Instagrame uverejnila video, kde sa na jej prsteníku vyníma nádherný šperk. ,,Povedala som áno,“ napísala do príspevku, čím niektorých ľudí poriadne zmiatla.

,,Áno, vezmem ho! Koľko stojí prosím vás?“ uvádza ďalej, pričom v zábere ukázala pracovníka klenotníctva. Z toho jasne vyplýva, že išlo len o humorné video a Petra sa do trblietavého prstienku iba zaľúbila. Avšak nie každý to tak pochopil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Blahoželám! Takžie nie si lesbička, ako sa povrávalo?“ písal neznámy muž, odkazujúci na jej dobrý vzťah s pracovitou plavovláskou zo statku. ,,Ďakujem, asi si nepochopil video,“ reagovala na slová anonyma rentiérka, pričom odpísala aj iným svojim sledovateľom. ,,Povedala si áno sama sebej?“ smiala sa fanúšička. ,,Presne tak! Sebaláska,“ potvrdila Petra.

Foto/Zdroj: Instagram/petra.pajakova/farma.markiza, streamable.com, TV Markíza