Seriál Oteckovia si získal na Slovensku veľkú popularitu a diváci s obľubou pravidelne sledujú vtipné osudy štyroch chlapov s ich čertovky roztomilými deťmi. Zdá sa však, že jedna herecká dvojica má k sebe blízko aj po vypnutí kamier.

Oteckovia dostali hneď po prvých častiach do kolien veľké množstvo žien, ktoré so smiechom pozorujú, ako sa vyvinú životy otcov s ich deťmi. Okrem humorných scénok s ratolesťami nás však zaujímajú aj ich osobné problémy a pozapletané vzťahy so ženami. Po seriálovom Tomášovi (Marek Fašiang) najnovšie začína pokukávať aj zasnúbená Linda (Mary Havranová).

Podľa zdroja Plusky sa ale v zákulisí šepká o tom, že Mary Havranová (ktorá sa nedávno rozišla s tanečníkom Lukášom Hojdanom) a Marek Fašiang sa do seba nezahľadeli len na pľaci a sympatie majú pretrvávať aj po vypnutí kamier. Na stredajšej bratislavskej filmovej premiére známeho sado-maso románu ?50 Shades Freed” sa totiž dvojica ukázala spoločne, aj keď Mary zatiaľ špekulácie o jej novom vzťahu rázne popiera: “Máme len pracovný a kamarátsky vzťah,” prezradila herečka. To, ako všetko dopadne pred kamerami či v súkromí, sa ale uvidí až časom. Ale boli by spolu pekní, nemyslíte? :P

Marek Fašiang…kolega alebo nová známosť?

Schéma zapletitých vzťahov v seriáli Oteckovia

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.