Keď sa v roku 2004 objavila na obrazovkách verejnoprávnej estévéčky talentová šou Superstar, celé Slovensko spoznalo dovtedy neokukanú tvár Adely Banášovej. Jej pohotové reakcie, prirodzenosť a dôvtip si okamžite zamilovali tisíce divákov a z nežnej blondínky sa stala prvoligová hviezda nášho malého šoubiznisu. Čaká podobná kariéra aj novú moderátorku celosvetovo úspešného formátu?

Je tomu len zopár hodín, čo TV Markíza oficiálne potvrdila meno novej moderátorky hviezdnej šou Superstar 2018, ktorá sa objaví na televíznych obrazovkách už koncom februára. Okrem výmeny takmer celej poroty, v ktorej sa objaví Paľo Habera, Katka Knechtová, Ben Cristovao a Matěj Ruppert, nastala zmena aj na poste moderátorky. Na tomto mieste sa v novej sérii predstaví krásna modelka a tvár Fashion TV, Jasmina Alagic.

Brunetka s dokonalým úsmevom a charizmatickým hlasom sa z predmetnej príležitosti mimoriadne teší, veď získať tak veľký projekt po Adele Banášovej či Leošovi Marešovi musí byť skutočná česť. „Ide o jeden z najlepších a najznámejších televíznych formátov sveta a ja som ho sledovala s „otvorenou“ pusou už ako dieťa. Do projektu idem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň aj s pokorou a rešpektom,“ uviedla kráska pre Markiza.sk.

Jasmína sa objavila i vo videu Mateja Zrebného, kde zožala mimoriadny úspech!

Foto: Instagram | Zdroj: Markiza.sk | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)