Od finále jedenástej série Farmy 11 nás delí doslova len pár dní. Avšak súťažiaci by si mali už nejaký ten piatok užívať teplo domova, nakoľko je natáčanie posunuté. Ak by ste si ale mysleli, že ich drina na statku bude zúžitkovaná, dočkáte sa veľkého sklamania.

Od začiatku bolo farmárom od hospodára Martina do hlavy vštepované, že sa ich šikovné ruky podieľajú na výstavbe miesta pre turistov. Západniari a východniari tak zveľaďovali danú lokalitu s vidinou, že ich diela budú v budúcnosti tešiť ľudí. Domčeky, bazén, preliezky, stajňa so zvierami, sauna či hvezdáreň sú dnes ale minulosťou.

Redakcia portálu Funmagazin.sk zverejnila šokujúce zábery aktuálneho stavu statku, kde sa niekoľko týždňov natáčala posledná séria obľúbenej reality šou. ,,Farma 11, už neexistuje, nezostal tam kameň na kameni, čo je veľmi smutné. Malo to byť turistické miesto pre ľudí, ako spomínal sám Martin Hospodár,” informoval čitateľ, ktorý bol z návštevy usadlosti zhrozený. Avšak nemožno sa mu čudovať, z farmy, akú vidíme na obrazovkách, ostali, bohužiaľ, už len zem a prach, o čom svedčí aj video zverejnené na YouTube.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Funmagazin.sk, YouTube