Influencerka Silvia Kucherenko sa vo svete virtuálnej reality pohybuje už roky. Jej názory sa pravidelne stretávajú s nemalou kritikou, ona sa však napriek akýmkoľvek výčitkám drží vlastného spôsobu života. Sebavedomá plavovláska sama vychováva syna Alexandra, no popri tom nezabúda ani na seba a vlastné koníčky. Sisa je presvedčená o tom, že kritika matiek za to, že netrávia čas len doma pri sporáku a pri deťoch je neoprávnená, a do neprajníkov sa verejne obula.

38-ročná rodáčka z východu sa nekonvenčným správaním občas postará o rozruch. Poniektorým ľuďom sa totiž nezdá správne, aby slobodná matka neplnoletého potomka trávila voľný čas tancom pri tyči, prípadne to preháňala s mejkapom, zvodným oblečením a inými “nevhodnými” úpravami zovňajšku.

silvia kucherenko

Kucherenko si stojí za tým, že každá jedna žena má právo byť krásnou a šarmantnou, bez ohľadu na to, či ju doma čakajú ratolesti alebo nie. ,,Ja si myslím, že sa o Alexandra príkladne starám. Má super vzdelanie, nemotám sa s kadekým, v bare ma nestretnete žiadnom, a snažím sa mu dať všetko, aby sa mal dobre, a hlavne lásku,” tvrdí známa blondínka, prezentujúca sa vždy v spoločnosti ako dokonale upravená kočka, čo podľa nej nemá na zdravý vývoj chlapca absolútne žiaden negatívny dopad.

kucherenko syn

,,Akože matky nemajú právo byť pekné, upravené, múdre, ambiciózne, vzdelané? Ja si myslím, že práve matky majú právo byť najkrajšie, a navyše, keď sa musia o dieťa postarať samé,” obhajuje sa Silvia, ktorá kvôli manželovmu trestu ostala na domáce povinnosti celkom sama. Napriek tomu pravidelne zavíta do salónu či do telocvične, na čom nevidí vôbec nič zlé.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj|Foto: Instagram/official_silviakucherenko