Ako si predstavujete majiteľa posilňovne? Muž s dokonalými líniami, pevnými rukami, bez záväzkov, uhrančivým pohľadom a výraznými lícnymi kosťami?

Arron McCall je 41 ročný muž, ktorý vlastní fitnescentrum, má ženu, dcéru a bradu. Veľkú bradu! Tá prekážala jeho dvom dievčatám, ktoré s ním odmietali chodiť do spoločnosti, nakoľko si ho ľudia mýlili s bezdomovcom a tak sa rozhodol pre extrémnu zmenu v šou Good Morning, America. Tu prešiel kompletnou premenou svojho zovňajšku a z mohutného Tarzana so ,,zakvickanou” bradou od omáčky a dlhými kučeravými vlasmi sa z neho stal štýlový chlap, po ktorom šaleli všetky ženy. Verili by ste, čo sa môže ukrývať pod horou chlpov? Ani my nie! Veríme len, že noc so svojou pani manželkou prežil a neutopil sa v jej… vášni :)

Zdroj: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)