Počas leta oslávila 51 rokov, no svojím vzhľaodm by skryla do vrecka nejednu o polovicu rokov mladšiu slečnu. Reč je o svetovej ikone Jennifer Lopez, ktorú pre jej dokonalú telesnú schránku obdivuje celý svet. Ak ste si však mysleli, že pôvab latino divy je prirodzený, známa slovenská doktorka vás vyvedie z omylu.

Meno Barbora Brezová možno viacerým z vás nič nehovorí, keď sa však povie doktorka z relácie RTVS Záhady tela, určite si predstavíte pôvabnú blondínku s hollywoodským úsmevom. Práve toto žieňa si pravidelne posvecuje na vzhľad svetoznámych bohýň a vypichuje, čo na ich tvárach upravil odborník.

Nakoľko sa očarujúca kráska venuje plastickej chirurgii, veľmi dobre vie posúdiť, čo obdivovaným dámam príroda rozhodne nenadelila. A čo si myslí o Jennifer Lopez? ,,Zdravý životný štýl, dobré latino gény, sebadisciplína a estetické úpravy sa pozitívne odzrkadlili na jej tvári,” vyjadrila sa o JLo 39-ročná celebritná lekárka, ktorá taktiež ako ona na svoj vek vôbec nevyzerá.

Následne Barborka vymenovala zákroky, aké vidí na obľúbenej hereckej a speváckej hviezde. ,,Štavnaté pery vďaka kvalitným výplňovým materiálom kyseliny hyalurónovej. Vytiahnutie obočia a redukcia vrások vďaka aplikácií botulotoxínu. Mne sa páči jej krásna definovaná spodná kontúra sánky. Táto žena však bola krásna aj predtým, aj teraz,” na záver napísala svoj názor na jednu z najkrajších žien sveta.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dr.barborabrezova, jlo