Tak veľmi sa snažila! Jediné, čo ale zožala, bola vlna kritiky. Kanadský film Perfect Kiss – v preklade Dokonalý bozk, v ktorom herečka a speváčka Lucia Vondráčková stvárnila hlavnú postavu, sa veru u publika s pochopením nestretol. Hoci sa Lucka tak veľmi tešila na premiéru v rodných Čechách, po sprche negatívnych komentárov musela uznať porážku. Pritom Perfect Kiss je pre ňu veľmi osobným dielom.

ČSFD – alebo Česko-slovenská filmová databáza – je obdobou slávnej americkej IMDB. Predstavuje online filmové centrum, združujúce divákov, na ktorých názore mnohí ďalší postavia rozhodnutie, či si danú snímku pozrú alebo nie. Pre Lucku Vondráčkovú tak muselo byť zdrvujúce, že jej krajania prostredníctvom ČSFD ohodnotili film Perfect Kiss len na 9.6 %, vďaka čomu sa dostal do rebríčku najhorších filmov na 28. miesto. V absencii kvality dokonca predbehol aj také filmy ako Beethoven 5 či Nekonečný príbeh 3. Už ste o nich počuli? Veď práve…

Vondráčková Dokonalý bozk

Brak, ktorý potopil jej rodinu aj spomienky

Zámerom bolo vytvoriť film, ku ktorému by si ľudia s obľubou sadali na Vianoce k televíznym obrazovkám. Nepodarilo sa. Pre Lucku bola zdrvujúca kritika veľkou ranou. Obzvlášť preto, že prostredníctvom snímky chcela svetu ukázať svoje najkrajšie spomienky. Bol totiž natáčaný v dome v Montreale, kde bývala s manželom Tomášom Plekancom a ich synmi. V lete 2018 však skončila aj táto rozprávka, následkom čoho sa Lucka musela nariadením súdu vrátiť do rodných Čiech, pričom rozvod bol pre ňu bolestnou skúsenosťou.

Označenie filmu ako „brak“ navyše nebude dobrým znamením ani pre hereckú kariéru Luckiných detí. Tie si totiž zahrali v Dokonalom bozku spolu s ňou. Známa plavovláska však nehrala ich matku – v snímke je opatrovateľkou chlapcov, ktorých dokonca ani nemá rada! „To bolo hrozné,“ posťažovala sa magazínu Top Star. „Pretože za mnou chodili a objímali sme sa, a keď bola klapka, tak som ich musela od seba odstrkovať. To mi bolo veľmi ľúto a umierala som pri tom!“ Snáď si Lucka do budúcnosti vyberie lepšie projekty, pri ktorých nebude toľko trpieť a diváci ich aj viac ocenia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk, CSFD.cz | Foto: Instagram/lucievondrackovaofficial, YouTube/Totalfilm.cz