Nešťastná Adele bola nútená zrušiť dve posledné šou z jej svetového turné, a to kvôli poškodeným hlasivkám. Na Twitter napísala emotívny list všetkým fanúšikom, ktorých správa zasiahla.

 

 

Lekárova diagnóza ju položila

Po 121 vystúpeniach okolo sveta jej lekár povedal strašnú diagnózu. Hlasivky sú v zlom stave a Adele určite nemôže odspievať posledné koncerty. „Som nadopovaná steroidmi a liekmi na hlasivky. Zvažovala som sobotňajšiu šou, ale je veľmi nepravdepodobné, že by som to zvládla a jednoducho sa nemôžem pred vami zrútiť,“ napísala zničená Adele.

Adel

Rozmýšľala nad playbackom

Adele sa tiež priznala, že zo zúfalstva uvažovala aj nad odspievaním koncertu na playback. No rozhodla sa, že toto v žiadnom prípade nemôže svojim fanúšikom urobiť. Pre speváčku s geniálnym hlasom by to určite bola potupa. Adele mala vystupovať na londýnskom štadióne Wembley v sobotu aj v nedeľu. Na sociálnych sieťach sa speváčka stretla s veľkou podporou svojich fanúšikov, ktorí odkazujú, že zdravie je najdôležitejšie.

adel

adel

Emotívne vyznanie

Adele vysvetlila situáciu, ospravedlnila sa im a požiadala ich o odpustenie. Naozaj vidieť, že tento zvrat jej emóciami zalomcoval a len ťažko akceptuje fakt, že sa pred svojich fanúšikov v Londýne nepostaví.

Vyznanie Adel

Zdroj: usatoday.com | Foto: Twitter