Najnovším hosťom talkšou bývalých hokejistov Borisa Valábika a Mariána Gáboríka bola talentovaná herečka Zdena Studenková. Tú urastený brunet označil za s*xsymbol. Ako na to zareagovala charizmatická dáma? 

Počas relácie Boris & Brambor sa dvaja hosťujúci moderátori spoločne s nestarnúcou legendou televíznych obrazoviek a divadelných dosiek vrátili v čase a zaspomínali si na jej štúdium či herecké začiatky. Avšak neskôr sa páni v štúdiu rozhodli skúsiť menšiu hru, a to vytasiť na Zdenku tie najlepšie baliacie hlášky, ktorým by mohla kráska podľahnúť. 

,,Ty si bola doslova s*xsymbol a myslím, že mnohí ťa zaň aj považujú,” Valábik zložil kompliment známej atraktívnej umelkyni, načo sa však ona začala hlasne smiať.

,,Mne je to strašne smiešne,” zareagovala Studenková, ktorá poukázala na svoje telo. Po tejto úprimnej reakcii inšpiratívnej 66-ročnej dámy sa v rámci rozhovoru dostali opäť k vyššie spomenutej hre. A hoci temperamentná blondína dvojicu upozornila, že nemá šancu, športovci “na dôchodku” sa to rozhodli predsa len skúsiť.

,,Ahoj! Aké sú dve tvoje zvyšné želania?” opýtal sa zvodným hlasom Marián. ,,A niečo už bolo pred tým, keď majú byť dve zvyšné?” reagovala s chladnou tvárou Zdenka. ,,Som tu!” dodal Gáborík, s čím veru nepochodil.

,,Na stupnici od Matky Terezy po Dalajlámu, ako veľmi singl si dnes večer?” skúsil svoju šancu Boris, čo taktiež nevyšlo. Nuž, aspoň snaha sa cení!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: RTVS